KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14314210
nr 1431 4210
Otto Gripenswärd
(1847-1933), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 11x7 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm
Otto Gripenswärd, född 1847 i Stockholm, död 1933, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:43:35
150 kr
Otto Gripenswärd
Läs mer om Otto Gripenswärd
Otto Gripenswärd
Läs mer om Otto Gripenswärd
nr 1431 4210
Otto Gripenswärd
(1847-1933), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 15 november 2021 |
Otto Gripenswärd